Over Point-Virgule
POINT-VIRGULE NV werd opgericht in 1994 en groeide sindsdien succesvol uit tot een ploeg van 18 mensen.

Meer over...

Ons bedrijf

    Point-Virgule nv is exclusief importeur van een uitgebreid aanbod design keukenartikelen van bekende en minder bekende merken, waaronder Alligator, Swiss Diamond, Frozzypack, Typhoon, Omami, Swiss Diamond, Trudeau, en Lurch. We zijn bovendien verdeler van de bekende kwalitatieve Chroma messen: Type 301-Design by F.A. Porsche, Japanchef, Haiku etc... 

Ons huismerk: Point-Virgule

Daarbovenop hebben we in 2002 ook ons eigen merk gelanceerd: "Point-Virgule", dat ondertussen al heel wat collecties omvat: Point-Virgule Gift, Kitchen, Chrome, BarBcue, Bamboo, Curve, Baking, Living, Cooking, Kids en Cocktail. Meer dan genoeg keuze dus om uw gading te vinden!
Meer info over ons volledig assortiment vindt u bij de verschillende merken. 

Onze medewerkers  

 

Caroline de Schipper  
Managing Director
cds@point-virgule.be          

Kathleen Vermeersch
Key Account Manager Benelux
k.vermeersch@point-virgule.be   

 

Chris van der Hoeven   
Account Manager Nederland
c.vanderhoeven@point-virgule.be    

Mattijs Lozie
Account Manager
m.lozie@point-virgule.be
 

 
Marloes Kerfs
Account Manager
m.kerfs@point-virgule.be 
 
Ingelien Geenens
Marketing Manager
i.geenens@point-virgule.be  

Hervé Matthijs
Export Manager
h.matthijs@point-virgule.be

Christel Warlop
Supply Chain Manager
c.warlop@point-virgule.be 
 

 Laura Van Himbeeck
Marketing Medewerker
l.vanhimbeeck@point-virgule.be

Lieven D'Hont 
Grafisch Designer
l.dhont@point-virgule.be  

Joke Vermeire
Internal Sales
j.vermeire@point-virgule.be

Niki Poppe
Internal Sales 
n.poppe@point-virgule.be

                                          

                       

Miguel Lazo
Eric Maerteleire
Kristof Vermeulen
Jente Glorieus
Thomas De Witte
magazijnier@point-virgule.be

 

 

 

            

 

 

                 

 

 

 

 

 
Downloads hier!
Hier kunt u terecht voor alle HRES beelden, brochures, recepten
 
Verkooppunten
BelgiŽ Nederland
Vind de winkel in uw buurt